Kamperen voor het hele gezin...
’t Hemelke is een echte gezinscamping met ruime en zeer goed onderhouden kampeerplaatsen. Beschut, of in de zon, aan u de keuze. De kampeerplaatsen zijn allen minimaal 100m2, zodat u heerlijk kunt genieten van de vrijheid die de natuur te bieden heeft. Het moderne sanitair en de wasserette weerspiegelen ons streven naar kwaliteit. Elke plek heeft stroomaansluiting, variërend van 6 tot 16 ampère. Op een aantal plekken is een kabel TV aansluiting. Er zijn plekken met privé sanitair in aanleg, deze zijn vanaf 1 maart te boeken. Aankomst is vanaf 1 juli.
Ook aan uw hond is gedacht. Op de camping hebben we een uitlaatveldje, en hondentoilet. Er zijn verder genoeg wandelmogelijkheden net buiten de camping, zodat uw hond zich helemaal kan uitleven. Ons gehele terrein heeft een goede WiFi aansluiting, het gebruik hiervan is geheel gratis. Op die manier hoeft u niets te missen van thuis. Verder is er een échte telefooncel aanwezig, en een EHBO-post.
Als u onze App downloadt, blijft u op de hoogte van de laatste ontwikkelingen, nieuwtjes en het recreatieprogramma. De App is gratis te downloaden in de Apple App Store en op Google Play. Onze Facebookpagina sluit hier goed bij aan.